„Szkolenia dla administracji publicznej. 101 praktycznych wskazówek dla trenerów”

Dlaczego urząd, po udanym szkoleniu, które przeprowadziłeś, nie zatrudnia cię po raz drugi? Czy urzędnicy starsi wiekiem zawsze są urzędniczymi reliktami rodem z PRL-u? Dlaczego lepiej nie mówić urzędnikom, że „dzięki zwiększonym wysiłkom awansujecie”? – odpowiedzi na te, i inne pytania znajdziecie Państwo w najnowszym poradniku pt. „Szkolenia dla administracji publicznej. 101 praktycznych wskazówek dla trenerów”.

Wielu szkoleniowców szkolących na co dzień pracowników firm, w którymś momencie swojej kariery zawodowej trafia na grupy szkoleniowe złożone z urzędników. Zderzenie „dwóch światów” bardzo często jest doświadczeniem trudnym, zarówno dla szkoleniowca, jak i szkolonych urzędników. Często, nawet z pozoru błahe niuanse, sprawiają Że prowadzący staje się dla grupy urzędników niewiarygodny i szkolenie się nie udaje. Przyczyn może być wiele, a wiedza o nich jest kluczem do tego, by urzędnicy „kupili” trenera i otworzyli się na komunikację z nim.

 

Książka Szkolenia dla administracji publicznej. 101 praktycznych wskazówek dla trenerów jest pierwszą na polskim rynku pozycją, omawiającą specyfikę organizacji i prowadzenie szkoleń dla pracowników administracji publicznej. Opisane w niej wskazówki są uniwersalne, ponieważ większość z nich dotyczy pracowników bardzo różnych instytucji: urzędu gminy, urzędu skarbowego, urzędu wojewódzkiego, ministerstwa czy sądu.  

Kompendium podzielone zostało na kilka części z których dowiesz się:

Co i dlaczego dzieje się na etapie, kiedy ubiegasz się o organizację szkolenia dla administracji  publicznej  oraz dlaczego niektóre rzeczy wyglądają tak dziwnie,     

Jak zorganizować szkolenie dla urzędników żeby uniknąć raf, o które może rozbić się twój pomysł,

Jak powinien wyglądać początek szkolenia dla urzędników i na co zwrócić szczególną uwagę, żeby nie pogrzebać swoich szans na sukces,

Na co zwracać uwagę podczas szkolenia, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty, zbudować wiarygodność i mieć zadowolonych uczestników.

[ZOBACZ RECENZJE]

[KUP KSIĄŻKĘ U WYDAWCY]